| RalucaAlexandra a întrebat:

Buna fetelor :*. Mi-au aparut de curand niste vergeturi (albe.) stiu ca sunt gen "permanente", dar vreau sa mai scap putin de aspectul lor inestetic. Sunt inca minora, si nici nu-mi vine sa cred cum le-am capatat, avand in vedere ca mereu am fost slaba. In fine, am vazut la AVON o crema, si una la Gerovital ( parca ) si nu stiu care e buna. Din cate stiu eu avonul nu e cine stie ce cu cremele astea, insa gerovital da. In fine, ati incercat si a mai diminuat aspectul, sau ceva? Care din ele? Sau ce alta crema? Va rog! :* fundtisa.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
incerca un bitter suedez, am citit ca e bun pentru estomparea vergeturilor ( dar vergeturile nu dispar complet niciodata), pentru a prevenii incerca inainte de a tine o cura, sau in momentul cand te ingrasi sa folosesti o crema antivergeturi (eu am crema de la gerovital plant - crema restructurata anitivergeturi, si mi se pare destul de buna, o folosesc de aproape 2 luni). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ooxxy a răspuns:

Matusa mea are aceiasi problema.si foloseste una de la AVON si zicea ca e bunaa. si ca isi face efectul. Fundaa?big grin