| Dianatips a întrebat:

Buna fetelor...si baieti big grin
As dori sa stiu daca este cineva pe aici din Baia Mare sau din restul tarii, care si-a facut operatie de rinoplastie la plasticianul Costache Chertif (sau daca stie pe cineva care a apelat la el) si daca se poate niste pareri post operatorii. Daca nu, m-as bucura daca mi-ati putea sugera alti plasticieni buni din Cluj. Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Posteaza la categoria corecta!

| Dianatips explică (pentru KellyGreen):

De ce ti se pare asa "incorecta" categoria? BEAUTY & fashion, nu ti se pare ca are legatura si cu frumusetea? Fii linistita, ca NU am pus intrebarea asta intr-o categorie care mi-a fost mai la indemana, n-am 15 ani...