| SandaU a întrebat:

Fetelor stiti ceva produse pentru par in timp ce folosesc si placa de intins? Mi-l intind de cateva ori pe saptamana si as vrea sa folosesc ceva produse, am auzit ca sunt ceva spray-uri de la Kalos. Voi ce produse stiti? Ce imi recomandati? Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Eu folosesc ser hidratant termoprotector de la Gerovital Plant dar nu e chiar atat de stralucit

| anonimoo a răspuns:

Ai putea sa-ti faci o masca inainte sa te speli pe cap cu ulei de masline:iti prinzi parul intr-o coada si dai cu ulei doar pe coada laughing adica sa nu te dai si la radacina si stai asa cat poti apoi te speli cu samponul pe care il folosesti... sau ai putea sa-ti iei spray-uri pentru protectie...