| DeeaBulynutza a întrebat:

Buna fetelor! Sunt clasa a8a si ma pregatesc de liceu. As vrea si eu niste sfaturi, daca se poate, cu ce fel de geanta as putea sa imi iau pentru la anul! Cel mai bun raspuns ia o fundita!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SashaSiAtat a răspuns:

Sa-ti alegi geanta in functie de mai multe criterii...
Incearca sa vezi cam cate carti trebuie sa duci cu tine la scoala (asa vezi cam ce marime iti trebuie).
Culoarea sa o alegi in functie de culoarea predominanta din garderoba.
Modelul nu prea conteaza pentru ca in magazine exista doar genti "la moda".
In principiu la scoala e nevoie de o geanta de tip sacosa, e mare si iti poti pune o multime de lucruri in ea (nu doar carti).
De asemenea iti sugerez sa iti cumperi si un ghiozdan pentru zilele in care ai de dus mai multe la scoala sau in caz ca te doare spatele.

| DeeaBulynutza explică (pentru SashaSiAtat):

Multumesc mult pentru raspuns! Te pup:*!

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Dar ghiozdan nu va mai place fetelor?