| hotblonde a întrebat:

Buna fetelor, sunt mai novice pe acest site si as avea nevoie de niste sfaturi in materie de vestimentatie. De curand, mi-am luat niste sandale turcoaz si nu stiu cu ce sa le asortez, ma refer la rochie, ce culoare are merge? Sunt cu toc inalt si au multe baretute pe picior, gen galadiator. astept rasp voastre, mi-ar fi de mare ajutor. va multumesc. Pupici!

3 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ar merge cu o rochita alba sau galbena!
Asorteaza si o esarfa pe cap cu sandalele si esti gata de iesit in oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice o rochie neagra pentru ca merge cel mai bine cu turcoaz http://3.bp.blogspot.com/......0_0568.jpg

Răspuns utilizator avertizat