| CiurarMonicaAurelia20 a întrebat:

Buna fetelor. Tocmai ma uitam pe Youtube la diverse tutoriale ptr par si am dat peste un filmulet cu o "vopsea" pt par se numeste B4 Colour Remover care iti deschidr nunata parului intr-un mod fascinant nu iti arde parul si nu se atinge de culoarea ta naturala. Stiti ceva desprea ea? A folosit cineva?!

2 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

Colour B4, este un produs pentru îndepărtarea vopselei de păr și care nu are nicio legătură cu pudra decolorantă.

| CiurarMonicaAurelia20 explică:

Nu am spus ca e pudra! Am intrebat doar cine a folosit.