| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor vreau parerea voastra, vreau sa-mi cumpar la 1 septembrie fusta clos daca sunt putin plinuta nu tare(am un pic de burta) o sa-mi stee in asa model de fustra?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Genul asta de fusta ascunde sholdurile late, dar nu are nicio treaba cu burta. Daca iti iei o camasuta mai larga sau un maieu ceva(nu chiar mulat) o sa arate foarte bine...

| HolyPotato a răspuns:

Nu, dar bineînțeles că ar fi indicat să alegi o culoare mai închisă de fustă.

| PunkyBrunette a răspuns:

Daca iti iei una cu talie inalta o sa iti vina foarte bine.