| pink94 a întrebat:

Buna fetelor! Vreau sa-mi spuneti parerea voastra in legatura cu produsele Lady's, Avon si Orifllame, care sunt mai bune si care nu.Multumesc.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bunpă.
Nu-mi plac cele de la Avon.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Produsele de la Lady*s sunt de calitate inferioară.
Îmi plac produsele de la Avon, iar de la Oriflame doar 2 parfumuri: Giordani și Amber Elixir.
Baftă!

| bibbiii a răspuns:

Toate produse sunt bune dar mie imi plc cele de la Avon si cred ca sunt foarte bune

| Flory04 a răspuns:

Am fost reprezentant lady's si sincer.nu sfatuiesc pe nimeni sa isi mai ia. sunt groaznice. optez pentru Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt produse ok...dar nu toate! Chiar si firmele mari precum Mac, Chanel etc au si produse proaste. Si produsele Elf sunt bune si ieftinehappy

| pink94 explică:

Stiu "gabryelle", am vazut pe site-ul cu produsele elf, dar mi se par prea ieftine.8 lei un luciu de buze? pensule? etc.Sau probabil cand iti vine coletul nu e ce ti-ai comandat ci cutia goala...

| anonim_4396 a răspuns (pentru pink94):

Efl sunt produse care merita luate, nu fac minuni dar sunt bune si sunt multe fete din afara care le folosesc...iar despre site-ul lor nu-ti face griji, sunt seriosi happy

| pink94 explică:

Mi-am comandat ceva produse de la Ladys.a ramas socata cand mi le-a adus. doamne feri cantitatea mica, calitate proasta.De avon is multumita

| Madddi a răspuns:

Cele de la Avon si Orifllame mi se par cele mai bune. happy