| maadaaa a întrebat:

Buna fetelor! vreau sa va intrebare cum sa ma imbrac? De Paste ma duc cu prietenul meu la niste prieteni de ai lui acasa si nu prea stiu cum sa ma imbrac! ma gandeam la o bluzita cu colanti, insa cu ce ma incalt? ca de getutze din alea scurte pana la glezne cred ca nu mai e timpu(ca poate o sa se mai incalzeasca)Nu stiu cu ce sa ma incalt! Daca imi iau pantofi ce sosetutze sa mi iau din alea transparente sau:-?
Http://trendzone.ro/colanti-de-latex-noi-cu-eticheta-i34 1625 ceva in genu asta merge? asa cu colantii pana la glezna si apoi sosetutza culoarea piciorului? multumesc! sau dati. mi alte indicii cum sa ma imbrac! o rochita cu dress nu cred ca ar merge sau nu stiu:D

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Poti opta pentru o rochie in culori vii cu colantii de mai sus si niste botine happy

| FlorinaRuby a răspuns:

Buna:*
eu ma gandeam la accesorii, iar daca le folosesti impreuna cu colantii din latex va fi ceva foarte incarcat.De ce nu incerci niste blugi skinny?

bluzita n-ai specificat de care dar spun sa fie ceva mai simplu.
Poti incerca o esarfa, arata foarte bine si poti lua pe tine si o gecuta dinacea imitatie de piele, sau o vestuta de blanita etc.insa eu zic ca esarfa este esentiala.

cu ce sa te incalti? hmm... eventual niste botine, cu toc sau fara sau pantofi daca e vreme buna.ai intrebat si de sosetutse:-? da,eu zic sa iti iei de culoarea piciorului(dinalea din material ca dresul,strampii,in fine)

rochita eu zic sa nu porti

eventual poti incerca o fustita tutu, sunt si mai scurte, si mai lungi
dar nu ma refer la acelea din panza aia.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

eventual din astfel de panza dar eu iti recomand asa:

http://trendzone.ro/fustita-unicat-animal-print-i189859

insa sunt ambele modele frumoase si gasesti si pe trendzone(am vazut ca ai pus tu linkul)

sper ca te-am ajutat in vreun fel

Pa, pa:*

| flory_1387 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te imbraci cu o rochita ceva mai scurta cu egeri si daca esti inalta cu balerini sau daca nu cu botine merg erfect de vremea asta

| FraNNNkie10 a răspuns:

Toate pitipoancepe le TPU. CUM %&$# sa te duci cu colanti ma? N-ai o mini-fusta? N-ai un sacou ceva?

| Uka_4410 a răspuns:

Depinde cum iti place.ori mai sport.:-s.Dac iti place sport.ia`tsi o pereche d iegari negrii cu ceva camasutsa.She in picoaree orii botinee orii cizmulitse inaltewinking. Sper sa fie ok:*. Asteptt Fundasmug:X.