| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

fetelor:Xas dori sa-mi cumpar rochita din acea in doua culori.cam asa
http://www.facebook.com/....../photo.php r:0, s:36.137444893018450.28198.136267906469482&type=3&theate r
A 5 rochita din primul rand.sau asa
http://www.okazii.ro/......sani-.html
. cam cat ar costa? voi ce parere aveti despre acestea?

Răspuns Câştigător
| ElizzaTPU a răspuns:

Mie imi place mult a 5-a rochita din primul link.e chira draguta, iar cea de pe okazii nu-mi place delocbig grin.Acum depinde de fiecare ce gusturi are, ce buget si ce asteptari la anumite produse.
Nu cred ca costa mai mult de 100-150 ron, pup

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Prima mai merge, dar a doua se vede ca e din aia ieftina!

| glamqueen a răspuns:

Rochitele sunt dragute, dar avand in vedere materialul nu sunt de ocazie si cel mai probabil le poti purta la vara! Pentru rochii de seara / ocazie /cocktail incearca www.RochiiRochitesiFustite.ro - livrare imediata, plata ramburs, la fiecare rochie comandata primesti cadou o pereche de gene false!

| Adina981 a răspuns:

Sunt frumoaselove struck
costa cam 150 lei!winking