| deutsaaa a întrebat:

Buna fetelorr! Ati baut ceai canadian tea pentru slabit? as vrea sa stiu si eu parerrile voastre daca ati slabit sau nu:* fundita

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mămică hai să te lămuresc ceva.
Degeaba iei ceaiuri, pastile sau ce vrei tu, că nu o să slăbești prin minune.
Ceaiurile de slăbit practic sunt pentru detoxifiere!
Prin urmare ca să ai rezultate trebuie să faci minim 1 oră sport pe zi, apoi să ai un program fix de mese 8 13 19
să renunți la sucuri de orice tip! în afară de cele naturale în casă!
Să eviți dulciurile! Să numai bei acidulate, să scoți grăsimile din alimentație și prăjelile. Și ai să vezi că slăbești frumos în felul acesta!

| WildDream a răspuns:

Nu am consumat ceai canadian, dar consum ceai verde deoarece face foart bine la organism (in cantitati moderate). Oricum nu te baza pe un ceai sa faca minuni la slabitwinking