| anonim_4396 a întrebat:

Fiind reprezentant Avon as dori sa stiu daca la produsele din pliantul Demo mi se calculeaza si discontul sau nu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Contactezai pe cei de la Avon.

| petre059 a răspuns:

Vorbeste cu cei de la Avon, ei stiu cel mai bine, sau daca ai contract uita-te la clauze si modul de retribuire.

| cookie01 a răspuns:

Discontul nu se aplica numai la pliantele care le primesc doar reprezentantii, cu oferte pentru ei, pentru ca produsele sunt deja reduse. Dar nu ai o coordonatoare careia sa ii ceri informatii? Ca asa e cel mai simplu sa aflii detalii si iti poate raspunde cel mai sigur.