| DianaDiaa a întrebat:

Folosesc sampon si ser anticadere de la Gerovital de cateva luni bune si n-am avut probleme ba din contra. Abia de vreo 3 saptamani a inceput sa cada si e putin despicat la varfuri (cel de dedesubt) deoarece se freaca de gulerul de la geaca de exemplu, de haine.
Din cauza ca nu am gasit balsam de la gerovital, m-am gandit sa folosesc altul,Gliss pentru par degradat si inca un ser pentru varfuri despicate de la Gerovital. Acestea le-am luat azi, pentru ca nu am avut probleme pana acum, dupa cum v-am zis.

Intrebarea mea e :Ce parere aveti? Si daca se ingrasa am auzit ca e bine sa pun zeama de lamaie in sampon (la spalare). Altceva...voi ce folositi?

3 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Citeste despre masca mea profesioala care mi-a adus parul la viata

http://mariabeautytips.wordpress.com/......sk-review/

| oanateo a răspuns:

Salut,
eu folosec sampon de urzica de la Sensiblu, ca eu fac matreata, balsam pentru par vopsit de la Schauma si un spray de la Gliss BALSAM EXPRESS-REPAIR OIL NUTRITIVE care il dau pe parul umed dupa ce l-am sters.
Zeama de lamaie stiu ca e buna la parul blond, pentru ca deschide happy

| DianaDiaa explică (pentru oanateo):

Pe bune? Nu vreau sa se deschida :d Bine ca mi-ai zis