| Carla_2571 a întrebat:

Funda! Am 14 ani, sunt fata maine ma duc in excursie 3 zile si nu stiu ce haine sa imi iau. Vreau si poze daca se poate! Funda si voturi.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| roxana94 a răspuns:

Ei te sfatuiesc sa iti duci cu tine: 1-2 pereghi de pantaloni, 3-4 bluze/tricouri(in ce te simti tu mai bine), un hanorac, geaca poti sa mergi cu ea de acasa pe tine, adidasi(si balerini, daca iesiti undeva la plimbare), pijama, lenjerie, prosop, gel de dus, periuta de dinti, pasta de dinti, sampon(eventual), cateva cosmetici daca obisnuiesti sa te machiezi. Distractie placuta!

| Zendalina111w a răspuns:

Uite eu propun sa iti iei o jacheta,o rochita,cateva machiajuri,adidasi,Clamite,tricouuri si pantaloni!(daca este vara)
Daca este iarna sau anotimpuri friguroase,uite ce sa iti eitongueantaloni de blug,blugii,jacheta groasa, ghete, si daca este foarte frig un fes. Daca este primavara sau vara am scris acolo sus... sper sa iti fie de folos!winking