| Alex10092003 a întrebat:

Bună hainele și încălzi tele de pe temu sunt bune ca am văzut și mi se par cam ieftine și aș vrea să îmi comand știu ca sunt fake dar și în piață sunt fake care este diferența ca în piață prețul este dublu sau triplu?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"hainele și încălzi tele de pe temu"

nu e prea clar ce intrebi dar marfa de pe temu e mai mult decât ok pentru banii dați

| Alex10092003 explică (pentru sierra1):

Haine și încalminte

| sierra1 a răspuns (pentru Alex10092003):

Rămâne valabil ce-am scris

| Alex10092003 explică (pentru sierra1):

Să nu comand zici?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cu ani in urma se aducea marfa de la turci si se vindea de cateva ori mai scump. Acum, de la chinezi. Aceeasi reteta. Intelegi?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Incaltaminte buna (din piele) si moderna gasesti si la noi, fabricata in Romania.
Doar ca n-are logo-uri.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex10092003):

Nu am zis asta!

| gabicoo a răspuns:

Încălzitele nu sunt bune - cele răcite - așa și așa, în schimb congelatele sunt beton

| Garrix2004 a răspuns:

Nu știu de temu, dar eu la salariu mi-am comandat haine de pe Shein și sunt foarte mulțumit de ele, chiar țin și de cald noaptea când e răcoare. Dacă sunt produse de la 40/50 de lei în sus ar trebui să fie în regulă. Te poți uita și la material, unele haine sunt subțiri și să nu regreți după că ai dat bani pe ele. Eu mi-am luat și niște pantaloni și credeam că sunt de trening, dar sunt material de blugi pe negru și îi ador, erau reducere la 60 și ceva de lei de la 120 și ceva. Ai și cupoane de reducere. Despre temu am auzit doar meme-uri, gen Ronaldo de pe temu sau lucruri de genul.