| anonim_4396 a întrebat:

heii fetelor se mai poarta ugg? Vreau sa imi iau dar din bucuresti sa fie originale:X poze idei si daca aveti intra apa la ele sau va ingheata picioarele? Fundaa!love struck::

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da se mai porta.Sunt impermeabile, piela este tratata astfel incat sa nu permita apei sa intre in ea, nu cred ca ingheata picioarele in ele pentru ca au si blanita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap, inca se mai poarta. ii gasesti in idm la 159lei si sunt originali. nu intra apa in ei si tin f cald

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fie 159 de lei? poate or fi de piele, nu zic, dar nu sunt UGG originali, ci alta marca. Pretul de producator este minim 140 $, iar la noi sunt intre 500-1100 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am luat si eu ugg si intr-adevar iti tin de cald, dar se fac urate, mai ales daca este culoare deschisa (eu am crem)in schimb.Eu nu am simtit nici un pic de apa, si am casit la 105 ron in idm Bucuresti