| geanina3 a întrebat:

ieri am fost in baumax si am intrebat de petrol lampat si femeia aceea mi-a spus petrol pentru lampa? si am spus da...(bu i-am spus ca e pentru par) si acel petrol este bun pentru par, pediculoza etc? dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna Oti! Da din cate stiu petrolul lampat este bun pentru par.Il intareste de la radacina, ii ofera stralucire il ajuta sa creasca mai repede.Pe vremea bunici acest gaz se folosea pentru. a omora paduchii.Numai binehappy

1 răspuns:
| Bitzy a răspuns:

Ms. pentru. fundalove struck