| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Imi cade incontinuu parul nici sa mananc nu pot ca imi cade in mancare dimineata am gura plina de par si perna la si cand si cand il pietan.

Nu stiu ce sa fac ca sa nu mai in cada. Raspunsul bun primeste funda.

3 răspunsuri:
| Bombonikzi a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa renunti la tot felul de masti, etc... (in cazul in care folosesti)... Si eu am avut o perioada tot asa de "enervanta", dar mi-am schimbat samponul si am renuntat la balsam ( am observat ca nu orice sampon face "bine").
O alt sfat pe care as putea sa til dau ar fi sa mergi pe naturiste... uleiul de ricin am auzit ca face "minuni" sau samponul natural de urzici ( insa din pacate in ziua de azi nu am mai vazut... poate tu ai noroc). Oricum chiar daca nu vor avea efect e normal, unui om trebuie sa ii cada pe zi 100 de fire.
Eu nu mai pot sa iti spun nimic. iti urez doar BAFTA si sper ca te-am ajutat!

| Aimèeeee a răspuns (pentru Bombonikzi):

Este normal sa iti cada 100 de fire? De ce?

| LaviniaT a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la farmacie, nu te lua asa dupa vorbe, e bun ala, e bun ala, parerea mea.