| Econia a întrebat:

Buna :). Imi cer scuze ca aceasta nu va fi chiar o intrebare, ci mai mult o rugaminte. Aceasta rugaminte este pentru fetele pasionate de makeup. Mi-am creat de cateva zile un blog, iar acum incerc sa imi atrag cati mai multi vizitatori, pentru ca va garantez ca este un blog care promite multe. Decat intrati sa vedeti, si spuneti-mi ce parere aveti. Fundita pentru cine imi lasa comentariu :*:* : http://mymakeup-addiction.blogspot.com

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok...insa fa review si la samponae, balsamuri de par...geluri de dus! diferite produce:*

| blahblahx100 a răspuns:

E dragut dar ar trebui sa mai pui produse thinking nu neaparat de make-up. Iti poti cumpara ata mouline si faci bratari impletite sunt foarte cautate si foarte dragute. Poti invata sa faci de pe internet, e foarte usor de facut. Succes!

| Econia explică:

Multumesc pentru sfaturi! :*. Daca aveti cont pe google, puteti sa ma urmariti prin gfc, si sa vedeti in continuare o evolutie pozitiva. review si la sampoane etc. Daca vreti, puteti sa imi zici un anumit produs pentru care ati vrea sa fac review, iar eu o sa incerc in cel mai scurt timp ( pana in cumpar si il testez), sa fac un review :*