| CurcubeulColorat a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva care e,, treaba,, cu Tizo.ro? Inchiriezi, cumperi? Am vazut ca scrie de exemplu:o zi pana la inchiriere si ma uimesc preturile alea.1 RON?:O

1 răspuns:
| Irinna a răspuns:

Tizo este un site de licitatii(poti sa licitezi pentru un produs, sau sa pui chiar tu un produs la vanzare), licitatia poate tine intre 3 si 20 de zile(dupa alegerea fiecaruia). daca la sfarsitul licitatii tie ca vanzator nu`ti convine pretul ai dreptul sa nu mai trimiti coletul persoanei care a licitat.
Eu una am licitat, am castigat si am primit fiecare produs(deci din experienta mea este de incredere).
Apropo poti si sa castigi anumite premii din partea "conducerii site-ului", la anumite trageri la sort.