| anonim_4396 a întrebat:

imi pot face breton intr-o parte din breton drept lasandul sa creasca?

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

DA
Eu am avut prin 2010 breton drept.L-am tuns de vreo 5 ori caci creste foarte repede si-mi intra in ochii si m-am saturat sa ma tund si l-am lasat sa creasca si l-am pus intr-o parte.Acum mi-a ajuns pana la gat (l-am mai taiat de atunci de vreo 2 ori)
Si dupa. dispare.

| denisa402 a răspuns:

Desigur...eu am avut breton drept si l-am dat pe o parte si acuam astept sa creascastraight face

| Bellatris a răspuns:

Da. Astepti sa creasca cam pana la sprancene apoi il desparti intr-o parte mica si bretonul propriu-zis.

| alexandra5251 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri