| D A R i U t S s A a întrebat:

Imi puteti recomanda pe cineva din surse sigure ce penseaza bine? Cateva detalii? multumesc

3 răspunsuri:
| D A R i U t S s A explică:

Sunt din Bucuresti.Am uitat sa mentionez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e o tipa Cristina si penseaza super bine, langa mall vitan 0722935708.Si mie mi a recomandat o cineva si sunt f.multumita,incearca

| niknip a răspuns:

Eu iti pot recomanda un salon de infrumuseatre din Timisoara, unde am fost foarte multumita de servicii, pensat cu ata sau normal 15 lei. Te intereseaza? Trimite-mi un mesaj si o sa iti raspund.