| Believe9 a întrebat:

Imi puteti spune o nuanta de ruj mat asemanatoare celei de la rujul essence Colour Boost Mad About Matte, nuanta 03 Wanna Play?

Răspuns Câştigător
| MonyMonix a răspuns:

Buna.Iti propun sa te inscrii la essens si sa il comanzi direct de pe site. Daca vrei iti dau site-ul pentru inscriere

| Believe9 explică (pentru MonyMonix):

Da, poti sa mi-l dai. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu trebuie sa probezi mostre de ruj ca sa vezi ce nuanță te prinde.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Din pacate produsele Essence se gasesc destul de greu in magazine fizice.
Daca nu se mai gaseste incearca ceva din noua colectie care sa para asemanator pe net.
Poti incerca si de la Catrice pentru ca este detinut de aceeasi fima mama.