| denisa20 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce inseamna "pret la cerere" la articolele vestimentare din reviste? Multumesc!

3 răspunsuri:
| jojo_2491 a răspuns:

Ti se spune pretul doar daca te hotarasti sa cumperi produsul respectiv

| RaZ4Ing a răspuns:

Si specifica pretul? in cazul in care da adica ala e pretul in comanzi nu cand il cumperi din magazinbig grin

| BlackPrincessCat a răspuns:

Desi cele mai multe dintre preturile noastre sunt publicate, cateva produse sunt notate cu "POR" sau Pret la cerere. Preţul acestui echipament este cel mai bine confirmată cu un reprezentant de vanzari. Preţurile pot varia în funcţie de modificările sau costul de producţie se referă la inventar. Adica denumire pentru un produs sau o componentă care este potenţial disponibilă, dar care nu se află pe lista "standard" preţ. Daca nu ai inteles cauta pe google sau intreaba-ti parintii.