| hdfdgfsdfsdfsf a întrebat:

Imi puteti spune unde pot gasi converse ca astia: http://www.converse.com/regular/chuck-taylor-flag/139768 F_030.html in Romania? Daca stiti cum se fac comenzile online in alta tara si cum se plateste va rog sa-mi zice-ti. Dau FUNDOI! :)))

1 răspuns:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! In Romania nu stiu exact site-urile, dar incearca sa scrii Converse de vanzare si asa poti gasi site-uri cu incaltaminte. Daca nu gasesti, se poate sa fie pe Amazon. Daca iti iei din SUA, atunci trebuie sa platesti o taxa si pentru transportul naval si sa mergi la vama dupa comanda, iar daca o sa comanzi din Germania, Franta sau alta tara din UE, nu mai trebuie sa platesti nici o taxa in plus pentru ca va sosi direct la posta. Daca gasesti pe Amazon, iti recomand sa iti comanzi de acolo pentru ca produsele sunt de calitate mai buna si mai ieftine ca la noi. Succes! happy