| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Îmi puteți spune vă rog frumos, câteva branduri bune de lacuri de unghii? Aș dori să nu sară oja de pe unghii după nici o zi. Vreau să fie rezistente.
Știu că există manichiură semipermanentă, dar nu vreau să-mi fac din anumite considerente.

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Există mai multe branduri bune de lacuri de unghii care oferă un finisaj rezistent. Acestea includ OPI, Essie, China Glaze, Seche Vite, Sally Hansen, Zoya, Butter London și Revlon. De asemenea, veți dori să folosiți un top coat pentru a prelungi durata de viață a manichiurii.
Alte branduri bune de lacuri de unghii sunt CND, Revlon, Maybelline, Sinful Colors, L’Oréal Paris, Morgan Taylor, Color Club și Nails Inc. Toate aceste branduri promit un finisaj rezistent care poate dura până la o săptămână fără a se decolora sau a se exfolia.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dior, NAILBERRY, OPI, Maybelline, Chanel, KURE BAZAAR sau Essie

| ShormiNazmun a răspuns:

-75% ❤️️Valentine's Day Sale + ???? Surpriză Transforma-ti unghiile cu produsele noastre unghii de inalta calitate. Produse profesionale pentru unghii cu rezultate uimitoare. https://bit.ly/3o0TNpq {KitUnghii.ro}
https://bit.ly/3IF1hGv (nailsup. Ro)