| Kasia a întrebat:

Imi recomandati si mie un concealer bun? Funda.:*

4 răspunsuri:
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Batonul corector de la ELF este excelent si fff ieftin
http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_3_0_25_6-Baton-corector.php
Funda?

| SheWasHere a răspuns:

Buna,
Iti recomand concealer-ul lichid de la Isabelle Dupont, are o textura cremoasa, se intinde usor si se usuca repede. Rezista fara probleme o zi intreaga, iar daca transpiri nu curge. Nu este nici foarte scump, il gasesti in catalogul Lady's.
Trimite-mi mesaj privat sau da-mi add pe mess. Id-ul meu este anamariadima_amd@yahoo.ro
Iti dau acolo mai multe detalii, inclusiv legate de inscriere (daca nu, foloseste link-ul de la profilul meu).
Te pup.

| deeyutzza94 a răspuns:

Batonul corector de la ELF este excelent si ieftin. Eu il am.:*

| helpyou03 a răspuns:

Incearca de la farmasi sunt ieftine si bunewinking