| iulyapatricia a întrebat:

Buna imi spune si mie cineva ceva despre ladys si yves rocher? cum devii reprezentat avantaje totul? pls

2 răspunsuri:
| elyd12 a răspuns:

Am găsit aici niste informatii :)
Înscrie-te ca şi client/reprezentant la Lady's accesând link-ul http://ladys.ro/? affId=DRPkEHSx (codul prietenei care ţi-a recomandat magazinul este DRPkEHSx )

Avantaje:
-vârsta minimă 14 ani;
-comanda minimă 10 lei;
-livrare gratuită prin curier, în 2 zile de la comandare;
-existenţa unei varietăţi de produse(cosmetice, parfumuri, accesorii);
-discount-uri foarte mari, în funcţie de comandă (ex:dacă comanzi de 133 lei, plăteşti doar 100 lei; discount-ul creşte în funcţie de comandă);
-produsele au preţuri foarte mici;
-nu trebuie să faci comandă de o anumită sumă(să atingi vreun prag);
-nu eşti obligată să comanzi lunar;
-îţi poţi înscrie prietenele şi îţi creezi propria afacere;
-la prima comandă de peste 133 lei vei primi cadou un parfum;
-dacă nu eşti hotărâtă, după ce te înscrii, comandă un catalog şi îl vei primi gratuit în cutia poştală.

| dddmmmbbb a răspuns:

Buna la yves rocher poti suna la numarul de telefon si ii spui sa te faca reprezentant si la ladys tot dar poti sa cauti si pe google