| JustLauren a întrebat:

Buna:*
Imi spuneti si mie un fond de ten bun, ieftin pentru ten normal?
daca puteti sa-mi spuneti si unde il pot gasi, ar fi perfect:*
eu locuiesc in timisoara daca ajuta la ceva:d

7 răspunsuri:
| yodeni a răspuns:

Hey si eu sunt tot din timisoara si ai putea sa il cumperi de aici (e un stiu sigur) http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-fond-de-ten-vichy.html dar daca ti se pare scump poti sa il cumperi de la real din timisoara ceri la unul ce se ocupa cu astea sau de la un magazin specializat bafta la gasit kiss:x funda?:x

| miha90z a răspuns:

Cele de la miss sporty sunt ieftine si bune. banuiesc ca prin mall le gasesti sau pe la magazine care au produse cosmetice happy

| CrinaS a răspuns:

Un fond de ten bun hm. eu folosesc de la Vichy e foarte bun il poti gasi in unele farmaci cum ar fi Sensiblu, Dona.

| biuuu a răspuns:

Eu zic ca perlele sunt cele mai bune...si le poti gasi ori la avon, oriflame sau magazine mari...precum real, kaufalnd sau la magazine de cosmetice

sper ca te-am ajutat:*

bye

| Beatrice_5910 a răspuns:

Affinitone de la maybelline, este foarte bun are o acoperire media si exista o gama variata de nuante sigur gasesti nuanta care ti se potriveste. Consta in jur de 30 de lei. Il poti gasi in carrefur,real,dm, b&b, farmec.

| tpuu a răspuns:

Buna si tie :*.
Este o problema cu "Fond de ten ieftin" acest fond de ten nu asigura fetei tale "ingrijirea" corespunzatoare fata de unul de calitate. "AVON" "ORIFLAME" sau alte firme care produc produse de calitate.
Nu iti "razbuna" ca sa spun asa intr-un cuvant fata. pentru ca dupaceea vei regreta.
Mai bine ia-ti un fond de ten de calitate.winking. Acesta elimina riscurile de a-ti afecta fata, asa cum face fondurile de ten, cele ieftine.