| Iriiiii a întrebat:

imi trec cosurile daca imi fac de 2 ori p saptamana o masca cu argila si apa de la robinet? in cat timp trec? nu am multe doar pe un obraz si pe barbie. e bine cum procedez?

4 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Prima saptamana iti faci zilnic. apoi de 2 ori pe saptamana pana iti trece. Este foarte buna, ajuta mult. Poate sa iti treaca si intr-o luna si in doua. depinde si de ten. Mult noroc!

| Igorashka a răspuns:

Cu argila nu stiu dar de la apa de la robinet la sigur iti vor mai iesi mai multe!

| IoanaTempah a răspuns:

Incearca sa-ti faci de 3 ori pe saptamana si vor disparea cu siguranta. Pai in fiecare seara demachiaza`te chiar daca nu ai folosit machiaj pentru a indeparta praful de pe ten, mai ales daca ai fost afara. Pentru a proteja e buna si lotiunea tonica Lara. happy

Sper ca te-am ajutat happy

| Rihannax a răspuns:

Hai sa iti spun ceva.cosurile nu iti trec cu cremuri.eu initiam am avut cosuri doar pe frumnte si cand ma dadeam cu crema sau cu masca imi intindeam infectia si oe obraj.asa ca m-am dus la un salo si am facut un tratamt pentru soduri costa in jur de 60 de lei si toate saloanele il au. eu asta iti recomand