| adea100 a întrebat:

In august ma duc la o nunta si nu stiu in ce sa ma imbrac, cum sa imi fac parul... nu sunt genul obsedata dupa moda si chestii din astea, nu imi place sa ma machiez deci acolo nu ma voi machia, poate doar un luciu de buze sau un corector daca voi avea vreun cos mai urat in ziua respectiva. Nu sunt nici foarte mare... am 13 ani, dar sunt destul de dezvoltata pentru varsta mea, sunt inalta si am sanii destul de mari, parul il am cap pana la umor, satem inchis, ochii caprui, am tenul deschis la culoare, buzele sunt destul de mari si frumoase, nasul e putin mai mare, dar nu foarte, foarte si e usor "cocosat", forma feti e cam ovala, nu sunt foarte grasa am 48 kg si 1.65, si nu vreau sa fu foarte impopotonata. Ma gandeam sa ma imbra intr-o salopeta neagra, sau orichie pana la genunghi si parul sa il las asa cum e, o sa ma incalt in niste sandale..mm nu mare lucru. dar vreau sa vad si parerea vostra. si am parul drept.
un sincer multumesc!♥ ofer si funda

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Îmi place că te cunoști destul de bine și că ești o persoană simplă.
Poți să fii elegantă atât într-o rochiță drăguță, cât și în niște pantaloni scurți și un top sau un tricou elegant.
Lasă părul așa sau dacă vremea va fi foarte călduroasă, alege pentru o coafură simplă și drăguță.
Sper că te-am ajutat.
O seară plăcută și distracție pe măsură!

2 răspunsuri:
| Gabi696969 a răspuns:

Parul ai putea sa ti l prinzi in coc tu acasa cu acel burete care se gaseste la H&M. Sau cateva bucle lejere sau sa ti l faci valuri. Asta e alegerea ta. Sau pentru ca e pana la umeri sa ti-l aranjezi cu peria varfurile sa ti stea in interior.
De imbracaminte eu zic sa alegi rochita pentru ca e vara. Si ai zis ca salopeta e neagra parca si nu prea e o culoare de vara. Sper ca ti-am fost de folos

| Kenya a răspuns:

Nu iti recomand o rochie lunga deoarece esti putin scunda, o rochie pana la genunchi ar fi ok, iti poti face un coc, sau sa il ondulezi, sa te dai cu putin rimel si ar fi super.