| Blackwoman27 a întrebat:

In legatura cu o crema de la avon :

3 in 1 Gel de curatare Gel exfoliant si Masca pentru fata Clearskin 045563 in 1: curata pielea si controleaza productia de sebum, exfolieaza celulele moarte si imbunatateste aspectul porilor.Cum se foloseste? Ca gel de curatare: in fiecare zi. Aplica pe fata umeda si clateste.Ca gel exfoliant: in fiecare zi sau de cateva ori pe saptamana. Aplica pe fata umeda, maseaza pentru exfoliere si clateste.Ca masca: o data pe saptamana. Intinde-o pe fata, las-o sa actioneze 3 minute si apoi clateste.
Ca gel de curatare dau pe fata produsul fara sa il mai intind? nu prea inteleg cum sa il folosesc.Multumesc

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl întinzi pe ten și apoi te clătești cu apă călduță.
Pa, pa

| LoriLoL a răspuns:

Cu toate caracteristicile astea te zapaceste mai mult.este un simplu gel de curatare cu care te speli pe fata dimineata seara sau cand vrei tu. aplici masezi pe toata fata si clatesti bine.