| Mrrobot397 a întrebat:

Bună, în septembrie este majoratul la iubita mea, și nu știu cum să mă duc îmbrăcat mai elegant, ea mi-a zis să mă duc în cămașă albă

Dă-ți-mi va rog niște sfaturi ce outfit să încerc

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In trei lun te poate invata cineva, cum se asorteaza hainele pentru ocazii. tongue

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel mai bine alegi hainele direct in magazin. Pentru ca nu orice camasa alba sta cum trebuie pe tine. Pe unii stau mai bine cele stranse, pe altii, cele mai largi. Stilul trebuie ales si dupa fata si freza ta.
Eu la ocazii din astea ma duceam la o tanti ce are propriul magazin, si imi facea ea tinute cap-coada, pe probate. Mergeam uneori cu o luna-doua inainte, ca sa-i spun de ce am nevoie, si sa aduca marfa pentru mine.
De pe net sau de pe umeras, mi-e greu sa aleg singur, ca nu pot sti cum vor arata pe mine.

| johnnny123 a răspuns:

Ai nevoie de trei luni de pregătire ca să asortezi o cămașă albă la o pereche de pantaloni?

| ioana748 a răspuns:

Camasa alba sigurhappy

| KovacsB a răspuns:

Poate pana in septembrie este iubita altuia si ai scapat.

| Dragobeta a răspuns:

Daca iubita ti-a spus camasa alba, nici sa nu te gandesti la altceva! Evident, nu cu trening sau blugi. Doar cu pantaloni de costum. Si probabil in septembrie va fi mai rece, de sacou. Cel mai bine costum intreg.

| Cipi1212 a răspuns:

Cămașa albă este ok