| assi a întrebat:

Buna in ultimul timp parul meu este foarte uscat si as vrea o masca naturala pentru hidratare care chiar sa functioneze... funda:*

Răspuns Câştigător
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

M.eva.ro/article/view/?id=36691 exact ce iti trebuiewinkingsau daca nu:healthy.kudika.ro/articol/healthy~frumusete/10735/5-masti-naturale-pentru-hidratarea-parului-pe-timp-de-vara.html
poti incerca si cu ulei de masline si ou:pui un ou il bati, pui 5capacele de ulei, amesteci si aplici pe tot parul, lasi 5min si dupa te duci sa te speli sigur o sa mearga
funda?winking

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca o masca cu 2 linguri de ulei de masline si un ou.Amesteca-le si tine-o cam o jumatate de or. Stiu ca suna amuzant, dar sa stii ca este foarte buna.

| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Am mai gasit si asta m.eva.ro/article/view/?id=44590
m.perfecte.ro/beauty/par-superb-in-timp-record-uite-5-masti-pe-care-le-poti-face-acasa.html
bafta!winking

| mCamii22 a răspuns:

Buna, incearca o masca de par cu miere de albine si ulei de masline. Amesteci o lingura de miere de albine cu o lingura de ulei de masline si lasi pe par cam 15 minute dupa care te speli normal cu sampon.
Sper ca te-am ajutat. Pupici!

| PamPam123 a răspuns:

Incearca cu ulei de masline. Chiar merge.

| iulianaiuliana a răspuns:

Foloseste un sampon mai bun cu ulei de argan (ajuta si la cresterea parulu), apoi stergeti parul cu un prosom si da pe par ulei de masline ( este forte bun), Dupa ce vezi ca aproape se usuca parul foloseste un sprei de par ( eu folosesc un sprei de descurea parului de la avon)! Nu m-ai trebuie mascarolling on the floor
Funda :*