| Madalyyna_4746 a întrebat:

in weekend merg cu gasca in club(sarbatorim aniversarea unui baiat) si nu prea stiu ce sa mai port... vreau ceva destul de comod si potrivit ocazie...ma puteti ajuta va rooog?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Daca poti merge pe tocuri si nu iti obosesc tare picioarele ia pantofi cu toc de lac, jeansi, si un pulover subtirel in linii maritime, (eu am fara mineci de la terranova) deasupra ia o jacheta nice jeans happy sper ca te-am ajutat

| XloveforyouX a răspuns:

Poti sa porti un tricou mai asa la moda cu niste colanti margele.