| Geea26 a întrebat:

Inainte sa inceapa scoala vreau sa ma tund,dar nu pra stiu cum, sunt cam nehotarata.Am parul pana la umeri.Imi puteti da niste sfaturi?

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Bob lung sau mediu.

| iubesc a răspuns:

Bob sau doar varfurile daca vrei sa il lasi sa creasca.E mai frumos la fete parul lung...

| 이채린 a răspuns:

Pai..nu prea mai ai ce sa tunzi. Fa-ti breton. Sau tunde-te ceva de genu: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images

| Alexis21 a răspuns:

Acum cateva zile si eu m-am tuns filat, ai putea si tu sa incerci o astfel de coafura, sau ai putea in scari sau chiar bob cum doresti. Bafta!