| branulik a întrebat:

Buna!
Incepe scoala si incep si cumparaturile pentru scoala.Eu sunt la un liceu de arta unde nu purtam uniforma, asa ca as vrea sa imi dati multe imagini cu tinute de scoala. mai de toamna desigur.Am 15 ani, sunt inalta si imi place stilul vintage, boho chic. Dar sunt deshisa la noi idei.Multumesc! Cel mai bun primeste funda:*

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Nu stiu un site, dar iti zic o tinuta in ton cu toamna, ia-ti niste jeansi de preferat rosii, niste tenisi care sa se potriveasca cu jeansii, si o camasa cu carouri, si daca vrei si o cravata scurta tot rosie sau potrivita cu jeansii, iar daca e frig ia-ti in loc de jacheta o vestuta, nu e chiar ce ai cerut, dar sper ca te ajuta cu ceva, aaaa si daca adopti stilul mai feminin ia-ti o rochie fara maneci cu bretele si o camasa