| eek a întrebat:

intentionez sa ma tund in stil bob lung.filat. cum e tipa din poza. din partea dreapta http://www.divahair.ro/......diu.jpg...
ideea e ca parul meu e de culoare portocalie si dupa ce ma tund vreau sa imi fac cateva suvite rosii pe dedesubt si pentru asta am nevoie de o nuanta de vopsea rosu-caramiziu.care se poate procura din magazine.nu comenzi de pe net.si sa fie foarte buna

5 răspunsuri:
| eek explică:

Vreau o vopsea buna...si voiam ceva exemple...

| eek explică:

Da stiu... mi a aratat azi o prietena. da vreau suvitele doar pe dedesubt... si vreau o nuanta de vopsea.nu sfaturi

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai...succes.
Dar intrebarea care era? big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

Nuanta de vopsea? Cam greu pentru noi.
Depinde foarte mult de ce iti place, nu avem de unde sa stim.
Cel mai bine e sa ceri la magazinul de unde cumperi vopseaua un catalog, sau in supermarketuri le gasesti expuse pe langa zona cu vopsea.
Succes.

| Andra2503 a răspuns:

Stii telenovela cealalta fata a analiei? iti place cum e tunsa sara (maritza rodriguez)? este tot portocalie si in legatura cu suvitele dc sa iti mai strici parul cu o alta nuanta?