| alexandra2859 a întrebat:

Buna,jessica biel sau kate beckinsale? si de ce? ce diferenta au(in afara de varsta)? funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Danielbc a răspuns:

Kate beckinsale:X

8 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Amandoua sunt bune.As inclina putin spre Kate, pentru ca e putin mai talentata.Pacat ca nu prea a avut parte de roluri care sa o avantajeze mai mult, asa cum a avut JB.

| alexandra2859 explică (pentru Andrei233):

Nu a avut roluri care sa o avantajeze? de selene din underworld ce mai zici?

| Andrei233 a răspuns (pentru alexandra2859):

Prestatia ei din Underworld a fost ireprosabila, dar filmul in sine, povestea, efectele au lasat de dorit.La asta m-am referit cand am spus ca nu au avantajat-o rolurile.Cred ca cel mai bun rol al ei a fost in Pearl Harbor.

| alexandra2859 explică (pentru Andrei233):

Eu cred ca a fost in underworld si sunt sigura ca aproape toti fani ei cred asta.

| Andrei233 a răspuns (pentru alexandra2859):

Da,probabil.Eu nu sunt fanul ei happy

| Danielbc a răspuns:

Pentru ca arata a femeie, e foarte feminina.sa iti dau un exemplu ca sa intelegi cel mai bine:cu kate te vezi la un restaurant foarte stilat, o vezi casatorita, cu copii, o vezi intr-o rochie de seara(ca imagine nu zic de real)in timp ce jessica biel are fata si comportament de fata din aia cu, care stai in spatele blocului, te duci la un gratar la 2 km de oras, ii dai un kebab si gata..iesirea perfecta.e o diferenta intre o femeie stilata(si aici nu ma refer ca nu se imbraca frumos)si o fata cool.jessica e imaginea perfecta pentru fetele care mai vor sa copilareasca desi varsta nu mai e pentru,, copilareala''. kate beckinsale pentru ca imi plac femeile femei si nu femeile... fete(daca intelegi ce vreau sa spun)

| alexandra2859 explică (pentru Danielbc):

:X exact asta vroiam sa aud.eu sunt fana inraita a lui kate:do iubesc:X