| MeGhosta a întrebat:

La banchetul meu voi dori sa port niste tenesi ca acestia: http://1.bp.blogspot.com/......e+high.jpg dar nu stiu de unde sa-i cumpar online. Stiti cumva un site cu acest model?

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Crezi că e în regulă să porți asemenea teneşi la banchet? Totuși, chiar dacă avem stiluri diferite, la banchet trebuie să fii elegant.
Oricum, nu ştiu pe ce site i-ai putea găsi.

| Urpaniel a răspuns:

Arată groaznic, de ce ai purta aşa ceva? Mai ales la banchet.

| facepalmlol a răspuns:

De ce ai vrea sa porti asa ceva?

| MeGhosta explică (pentru facepalmlol):

Pana la urma port ce vreau. Si nu ma intereseaza parerea voastra, eu vreau ajutor!

| facepalmlol a răspuns (pentru MeGhosta):

rolling on the floor)
Cica nu te intereseaza parerea noastra! Atunci la ce ai mai postat aici? Oricum or sa mai fie care or sa isi exprime parerea.Deci ai fi putut sa cauti pe site-urile firmelor sau mai stiu eu unde.
In oras,prin mall-uri n-ai gasit? De obicei pe acolo are tot ce vrei.

Oricum,imi sustin parerea in continuare.
Pe bune,e ciudat sa vii asa imbracata, si nu ti-o spun din rautate, dar, ma rog, tu poti s-o iei cum vrei.Si sa nu-mi spui ca vrei sa-i asortezi cu o rochie, sau nu vrei rochie?
Daca nu-ti place sa fii "impopotonata"(pentru ca nici mie una, nu-mi place sa arat ca pomul de Craciun) poti sa incerci ceva mai simplu, mai lejer, dar eu tot la rochie si pantofi as zice sa ramai.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Nu te supara, dar crezi ca va mai venii cineva la banchet purtand tenesi? Eu zic sa ta gandesti sa porti altceva... Fara suparare, eu imi spun doar parerea. Nu crede ca ma bag in viata ta, cum ai spus si tu ca porti ce vrei, eu ti-am dat un sfat prietenesc, acum e problema ta ce porti

| goshty a răspuns:

Nu stiu.

| Feeltheflow15 a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei tenesi la banchet

| BfmvMT a răspuns:

Gasesti pe bestial.ro botine asa lungi arata mai bine ca tenisii big grin