| SevenSuperGirls a întrebat:

La ce varsta ma pot pensa? Multumesc! FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

O faci cind simti nevoia, dar nu de la 10-12 ani, pn ca poti sa strici forma. Insa eu cred ca de la 15-16 ani e normal, toate fetele incep la aceasta varsta. happy

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

15 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara! In primul rînd pentru a putea răspunde la întrebarea ta, ave m nevoie de niste informatii, si anume: Ce vîrstă ai acum? Multumim, si te asteptă m cu răspunsul.

| SevenSuperGirls explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna seara! happy Am 13 ani, dar nu ma pensez la varsta asta..Cred ca la 14-15 ani. Oricum, am pus intrebarea din curiozitate.

| 愛日本 a răspuns:

Cand vrei tu, la 15 ani mi se pare prea tarziu.