| stefania_6151 a întrebat:

Buna la toata lumea. Ma numesc Stefania, am 20 de ani si as dori sa-mi fac suvite dar nu stiu ce culoare mi-e caracteristica mie. Am parul saten inchis si sunt si inchisa la piele(creola). Daca stie cineva doresc un email. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Un ciocolatiu cu câteva tonuri mai deschis decât culoarea ta naturală ar fi drăguţ :-? Încearcă să stai departe de blond sau roşcat. Şiiiii dacă vrei ceva mai altfel poţi să-ncerci un verde. Poate Apple green de la Directions sau Iguana green de la Special Effects? Cu ciocolatiul presupun că te descurci... dacă vrei vopsea verde, asta-i cea mai ieftină de care am dat http://www.gotica.ro/produse/172-COSMETICE/185--COSMETICE-PAR/pagina2/. Also, ajunge destul de repede :3

2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu suvite putin blondute sau move cum avea katy perry in videoclupul melodiei ''firework''

| axel_3335 a răspuns:

Daca spui asa ti-ar iesi cred niste suvite albastru inchis sper sa te mai ajut