| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! uniforma mea de la scoala este compusa din:camasa alba cravata rosie sacou bleumarin si pantaloni bleumarin.nu pot sa port tocuri peste ce nu pot sta 8ore in picioare pe tocuri.ar merge la adidasi? ce ziceti? ce panna la urma nu ma duc sa fac parada modei pe acolo? ce ziceti.astept rasp va rog mult

7 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

Poata niste balerini de piele. Adidasii nu se prea potrivesc, chiar intra in contrast cu restul hainelor.

| psiholoaga a răspuns:

Dar poate vrei sa intri in contrast cu restul, care o sa poarte pantofi, sa le transpira picioarele si sa ii stranga. Daca da, ia-ti adidasi mari si colorati. Daca nu, incearca niste adidasi mai putin butucanosi, usor alungiti, tip pantof.

| borsec a răspuns:

Mai bine i-ati niste balerini bleumarin sau negri

| jani a răspuns:

Cred ca niste bascheti...sant mult mai potriviti...incearca...o sa vezi ca o sa-ti stea bine!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt de parere ca cel mai bine ti-ar sta cu niste tenesi.happyhappy succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conversi sau adidasi simpli mai finuti (nu butucanosi), balerini comozi, pantofi cu toc mic sau talpa ortopedica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspuns fetelor si tie cristi