| Sima_Ionica_1980 a întrebat:

M-am uitat aseara pe un site la niste bocanci army imblaniti unisex si am facut screenshot, insa din greseala am sters poza si sunt disperata sa ii regasesc.Pagina incepea cu ceva,, The e...". Nici in istoric nu imi mai arata si am incercat sa recuperez poza, insa in zadar.Va rog mult sa ma ajutati.
P.S.Erau la reducere.Acum sunt 99 lei

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Army pe draq. La 99 RON ce crezi ca iei? Pe vremea asta ai nevoie de ceva serios. Eu am dat 300 RON acum vreo doi ani, iarna trecuta nu am avut de ce sa ii incalt, dar azi mi-am multumit pentru investitie. Wow, uite ca i-am gasit chiar si mai ieftini acum - https://www.protectstore.ro/......r-src.html
Merita si ultimul leut, plus ca nu multi se pot mindri cu bocanci care se cheama Burebista!

| Felissa13Eden a răspuns:

Incearca pe Aliexpress

| sorina03 a răspuns:

Cauta in istoric, sper ca te-am ajutat