| MaeRii a întrebat:

Buna,m-am vopsit cu vopseaua de par de la Syoss-vibrant colors(coloreaza si deocloreaza) o gama cred ca nou,insa nu e atata de deschis precum credeam. Daca,o mai folosesc o data peste culaorea ce o acum, credeti ca va deschide mai tare?
(A trecut 2 lunii de cand m-am vopsit si se vad si radacinile deja)

2 răspunsuri:
| lovelike a răspuns:

Buna,as dori sa te intreb si eu ceva...
Vopseaua decoloreaza?
Si daca da.ti-l arde?
Scuze ca am venit cu o alta intrebare... big grin

| MaeRii explică (pentru lovelike):

Nu e nici o problema, da decoloreaza dar nu foarte mult.Sunt trei nuante uite iti dau un link : http://www.syoss.net/syoss/en/en/home/HAIRCOLORATION/vibrant-colors.html Eu am folosit Amber Brown, dar nu a iesit asa de deschis ca pe cutie. Si nu mi-a ars parul, acum depinde si ce fel de par ai ^^ Eu am firul foarte gros si e des.Dar oricum daca la fiecare spalare folosesti balsam sau uleiuri, nu vei avea probleme niciodata cu parul ars.