| Nobody11111 a întrebat:

Ma duc la un majorat maine si as vrea sa va intreb ce parere aveti daca nu-mi iau rochie pe mine si imi iau un top scurt cu niste blugi albi cu talie inalta stramti si niste cizme negre inalte.Pentru ca sunt racita si nici nu pot sa dansez prea bine pe tocuri.Sau sa-mi iau totusi rochita? ce parere aveti? Nu e la restaurant majoratul, e la un fel de club laughing un mini-club

6 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Mi se pare ok si prima tinuta, daca nici nu e la restaurant atunci nici nu se pune problema. Eu as purta si prima varianta happy

| neutrino a răspuns:

Ia-ti totusi rochita.

| dianainsta01 a răspuns:

In nici un caz crop top cu cizme inalte. nu stiu, dar cand ma gandesc la combinatia asta imi vine in minte imaginea unei prostituate, sincerlaughing ai putea sa iti iei acel top scurt (simplu sper) cu niste blugi mulati cu talie inalta. sau evenutal cu o fusta si un cardigan peste. dar in caz ca iti iei fusta eu te-as sfatui sa nu iti iei cizme sau botine pentru ca iti fac picioarele scurte, si nu vrei asta, crede-ma. mie personal nu imi place ideea de blugi albi cu cizme negre inalte, absolut delooooc. eu te-as sfatui sa iti iei niste pantofi simpli cu toc. nu stiu cate ai inteles din ce ai scris mai sus, dar ideea e sa NU alegi prima tinuta. te rog.

| BlaaBlaa a răspuns:

Eu as alege rochie dar daca tu chiar insisti poti purta acea tinuta dar fara cizme, poti opta pentru tinute de genu :

https://www.pinterest.com/pin/185914290841698894/

https://www.pinterest.com/pin/423619908671755622/

https://www.pinterest.com/pin/428193877046511341/

| Larissa_Oana_2000 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci cum te simtti bine(ok nu poti sa te duci acuma in pijamale) dar daca tot esti racita zic sa nu mergi in rochita...

| Jisttle100 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa nu. Nu ar trebui sa combini blugii cu talie inalta cu cizmele lungi. Daca vrei sa faci combiantia asta, schimba incaltarile cu niste pantofi sau ghete, iar daca nu vrei sa renunti la cizme, incearca un top mai lung.