| porcarumadalina a întrebat:

Bună, ma interesează cine are aparat de fotoepilare Philips Lumea 9000, va folositi toată zona inghinala(zona aproape de vagin, labiile mici)sau se foloseste doar linia bikini?
Va mulțumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acest aparat, nu L-am incercat mai încolo de linia de bikini. Nu l-aș recomanda totuși. Pentru mine nu a funcționat cum trebuie pe picioare. În unele zone da, in altele nu. L-am folosit exact cum este recomandat si inca imi mai creste părul in unele zone