| mariana00038 a întrebat:

Buna ma numesc Andreea sunt coordonator AVON cine doreste sa se inscrie, sa sevina reprezentant AVON add: sweet.deea28 astept...( premii, competitii, preturi reduse, discounturi fixe)

Răspuns Câştigător
| sorinaianghel a răspuns:

Aiurea ce s-a afirmat mai sus...hai sa vorbim despre avon... 0726388398

4 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Premii p.la competiti la fel p.la si tot asa niste rahaturi produsele de la avon a incercat sora-mea si sa ales cu o arsura pe fata deci nu luati rahaturi de la avon

| sorinaianghel a răspuns:

Hai sa ne auzim la id: sorinaianghel sa vedem ce putem face

| inlovewithyou20 a răspuns:

Buna care este reprezentant la avon si ma poate ajuta sa reintru din nou la ei sa sune la firma si sa imi reactiveze contul?

| inlovewithyou20 a răspuns:

Buna sorina v-am dat add marya90x e id meu ar fi minunat sa pot sa redevin