| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc elena.am ochii caprui si parul brunet .am ochii ca de chinezoaica si ma mandresc cu ei.intrebarea mea ar fi cum ti-i poti scoate mai bine in evidenta?

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Cu un baiat dulce langa tine laughing) pick mehee hee

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena "chinezoaica" salut, eu daca as fi in locul tau m-as imbraca cu bluze sau rochii model chinezesc, tipar plus inflorituri speciale, o tunsoare chinezeasca, etc. si ca sa intelegi mai bine ce vreau sa zic eu, uite niste poze aici http://images.google.com/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coifura chinezeasca cu multe brizbrizuri in par, cordelute specifice http://images.google.com/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai citeste mai sus...creion negru verde roz..., fard maro roz, rimel negru sau maro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna...sunt andreea si eu sunt bruneta cu ochii ca de chinezoaicawinking ca sa ies mai bine in evidenta ma imbrac in bluze si rochii chinezesti...la mine merge! sper ca si la tinewinking

| Tanamy a răspuns:

Cu fard de pleoape roz.

| unsfatbunlacasaomului1 a răspuns:

Buna...ma numesc elena.am ochii caprui si parul brunet .am ochii ca de chinezoaica si ma mandresc cu ei.laughing si ma machez in felul urmator: folosesc un creion de ochi negru pentru contur, o culoare inchisa in coltul exterior al ochiului si una deschisa in coltul interior. joaca-te cu luminile si umbrelewinking si fa in asa fel incat trecerea de la o nuanta in alta sa nu fie brusca