| Graceee a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o mica dilema? As dori sa achizitionez un talisman(charm)de la Pandora din colecția Disney, dar nu stiu dacă va m-ai fi valabilă cand o sa ajung eu intr-un magazin.De-abia prin decembrie o sa am timp si ma tem sa nu o scoata..Stiti cumva din experienta?
Va mulțumesc mult!❤️

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți comanda de pe internet nu neapărat direct din magazin, e o soluție simplă, singurul lucru important e să știi dimensiunile și poți comanda fără nicio grijă, calitatea este la fel și nu vei avea parte de surprize neplăcute.